Naar de inhoud

Gunningen · NL + BE

Gegunde aanbestedingen per sector en regio

In de 12 maanden van 30 okt 2025 t/m 29 okt 2026 zijn 6.962 overheidsopdrachten in acht sectoren in Nederland en België gegund (gunningsberichten op TED en TenderNed met minstens één winnaar). Kies een sector of een regio.

Bijgewerkt .

Gegunde opdrachten per sector en regio, 30 okt 2025 t/m 29 okt 2026
RegioUitzenden & HRSchoonmaak & facilitairBouwITZorg & welzijnBeveiligingCateringTransport
Totaal NL + BE2.5924131.7161.41450312076128
Groningen NL2009453321322
Friesland NL0524176303
Drenthe NL179241716303
Overijssel NL2820615716425
Flevoland NL685481612131
Gelderland NL1241810882369210
Utrecht NL2164097112257413
Noord-Holland NL369391881307513128
Zuid-Holland NL8674323420391141421
Zeeland NL532955010
Noord-Brabant NL495301509370838
Limburg NL2115783533445
Vlaanderen BE3160235102248915
Wallonië BE72496577844
Brussel BE32408035428221010

Een opdracht in meer regio's telt in elke regio; niet elke opdracht heeft een herkenbare regio, dus de regio's tellen niet op tot het totaal.

Methode en bron

Bron: gunningsberichten van TED (EU) en TenderNed, in de GunningRadar-database. Sectoren: acht GunningRadar-sectoren (CPV-codes). Landen: Nederland en België. Venster: gepubliceerd 30 okt 2025 t/m 29 okt 2026 (12 maanden, laatste bericht in de database). Een gunning telt mee als het bericht minstens één winnaar noemt. Winnaars: alleen rechtspersonen (B.V., N.V., stichting, NV/SA en dergelijke); eenmanszaken, vof's en andere namen die naar een persoon kunnen wijzen tonen wij niet. Bedragen onder € 10.000 zijn in de bron plaatshouders en staan als "onbekend"; bij meerdere winnaars is de waarde het totaal van het bericht. Regio: de uitvoeringsplaats, uitvoeringsregio of plaats van de opdrachtgever zoals het bericht die noemt, anders de naam van een gemeente of provincie als opdrachtgever; een opdracht in meer regio's telt in elke regio.

Bijgewerkt 29 okt 2026 · laatste TED-bericht 29 okt 2026 · laatste TenderNed-bericht 27 okt 2026